masaż magia spa

Co na prezent dla kobiety?

Uwaga! Prezent!

Parę tygodni temu dostałam takie ślicznie zawiniątko. W ozdobnej torebeczce czekało, piękne metalowe pudełeczko, a w nim- voucher na rytuał SPA!

masaż magia spa
Prezent Marzeń
Voucher prezentowy zapakowany w cudne pudełeczko

Byłam zachwycona! 2 godziny tylko dla siebie! Masaż, maska na ciało peeling– brzmiało absolutnie bosko! Miejsce realizacji: Magia SPA w Krakowie, voucher ważny przez rok! Cudowne było to, że sama mogłam wybrać odpowiednią datę i godzinę i miałam całkowity luz czasowy. Bez spiny, na spokojnie,ale konsekwentnie rozpoczęłam polowanie na wolny dzień 🙂

Voucher Prezent Marzeń
Voucher prezentowy Prezent Marzeń

SPA- Eee, yyy, czy to dla mnie?

Przyznam Wam się do czegoś. Nigdy nie korzystałam z żadnego zabiegu SPA. Nigdy. Serio serio. Jakoś zawsze znajdowałam tysiąc wymówek. Bo szkoda kasy. Bo szkoda czasu. Bo właściwie to zrobię sobie sama w domu kąpiel i wysmaruję balsamem i v’oille. Gdyby nie to, że dostałam to w prezencie, pewnie jeszcze długo nie zaznałabym tej przyjemności.

Powiem więcej- znam wiele takich kobiet jak ja- aktywnych zawodowo matek, które wspinają się na Everest swoich możliwości po to tylko, żeby kolejnego dnia powtórzyć to samo. Jednakże, na szczycie nie ma pamiątkowego selfie i wbicia flagi. Idziesz dalej. Idziesz wyżej. Nie ma czasu na relaks i oglądanie się wstecz.

Ale wreszcie doszłam do tego. Żaden alpinista nie zrobi podejścia na szczyt, jeśli nie rozbije namiotu i nie da sobie przestrzeni na odpoczynek.
Żeby mieć energię i siłę niezbędną do sprostania wszystkim obowiązkom i wyzwaniom, trzeba zacząć od zaspokojenie potrzeb płynących z Twojego ciała. Dlatego, jeśli chcesz zdobywać szczyty, uszanuj swoje ciało. Daj mu chwilę wytchnienia. I absolutnie zasłużenie- rozpieść się! Co możesz zyskać? Totalne odprężenie i niezachwiane przekonanie, że Ty tu jesteś najważniejsza.

Masz tylko leżeć

Ta idea wyjątkowo mi się podobała 🙂

Mężu, bracie, siostro, matko, inni święci jeśli zastanawiacie się co podarować kobiecie niezależnie od wieku i sytuacji osobistej, uwierz mi nic nie ucieszy ją bardziej niż chwila dla siebie. Takie dwie godziny, kiedy wreszcie jakaś osoba zajmuje się nią i nie oczekuje nic w zamian jest po prostu bezcenna. Mówię to ja- aktywna zawodowo matka dwójki dzieci w wieku 4l. i 6l. To jest jak kolejny poziom przyjemności. Nie- chwila dla siebie self-made. To chwila made for you. Masz tylko leżeć. Możesz mruczeć.

Magia Day SPA

Ja po 2h w SPA

Jak wyszłam po 2 godzinach rytuału w Magia SPA czułam się trochę jakbym była po drugiej stronie lustra. Totalne uwolnienie głowy od natłoku myśli i spraw pierwszy raz od dłuższego czasu dało efekt błogości i miękkości. Tak. Było mi miękko, jak stamtąd wyszłam. Nie tylko dlatego, że moja skóra po raz pierwszy doświadczyła peelingu, a potem masażu całego ciała przez co wydawało mi się, że jestem pokryta jedwabem, ale też miękko mi było wewnątrz. W głowie- przyjemna flauta, serce pukało spokojnie. Ach, jak przyjemnie!

Magia Day SPA
Magia Day SPA

Dzięki Prezent Marzeń!

Czuję wielką wdzięczność, że mogłam tego doświadczyć. Bardzo dziękuję MamPrezent.pl za genialną organizację, świetną obsługę i wyrozumiałość (przepraszam, że kilka razy przekładałam realizację zabiegu, słysząc za każdym razem: “oczywiście. Nie ma problemu”).

Dziękuję Kindze, masażystce która wykonywała mój zabieg za fantastyczną atmosferę, gładkie dłonie i wyjątkową, bardzo osobistą rozmowę (Kingo, trzymam za Was kciuki!).

Dziękuję finalnie całemu zespołowi Magia Day SPA w Krakowie, który stanowił idealną oprawę tego niezapomnianego doświadczenia (zielona herbata z imbryczka była boska!). Dziękuję! 

Gift-hack- prezent, który doceni kobieta

Mała wycieczka osobista i już zmykam.

Pamiętam jak jedna z moich koleżanek, kiedy przyszła po raz pierwszy odwiedzić mnie po narodzinach synka przyniosła dla mnie wypasiony zestaw kosmetyków. Nie- dla niemowlaków, nie dla kobiet ciężarnych, ale dla kobiet kropka. Początkowo zaskoczyło mnie to bardzo. Przeszło mi przez głowę kilka alternatywnych interpretacji.. Wszyscy zawsze kupują zabaweczki, ciuszki, pierdoły DLA DZIECKA. Ona pomyślała o mnie.

„To Ty tu jesteś najważniejsza. Nie przestawaj dbać i troszczyć się o siebie. Nigdy o sobie nie zapomnij.”

Teraz tak odczytuję jej gest. To było piękne! Od tego czasu wszystkim najbliższym przyjaciółkom zawsze w analogicznej sytuacji kupuję coś tylko dla nich. Od momentu otrzymania prezentu z Prezent Marzeń będę podarowywać tylko chwile dla siebie. I wam również polecam ten sam patent. Kobieta to doceni.


Jeśli jesteście smart-shopperami i lubicie kupować taniej w ulubionych sklepach, zajrzyjcie na coupondojo.com. Znajdziecie tam całą masę zniżek na zakupy, w tym kody rabatowe Answear, czy Calzedonia!

Dodaj komentarz