pomoc dla andzi

Pomoc dla Andzi!

Kochani! Potrzebna jest pomoc dla 8-letniej Andzi!

 
Andzia to córeczka mojej kochanej kuzynki Agnieszki. Dziewczynka choruje na chorobę von Recklinghausena nerwiakowłókniakowatości typu 1. Andzia ma glejaki mózgu uciskające przysadkę mózgową i nerwy wzrokowe, co powoduje szybką utratę wzroku, zaburza wydzielanie hormonów wzrostu, dojrzewania oraz wielu innych ważnych funkcji i procesów fizycznych. Po pierwszej chemioterapii, przez 5 lat był względny spokój. Rezonans w ostatnim tygodniu wykazał wznowę.

Obecnie Andzia przechodzi przez drugą chemioterapię, której dawka jest tak intensywna, że obawiamy się, że to może być dla niej za dużo. Przez najbliższy rok każdego tygodnia będzie otrzymywać dawkę chemii.

Potrzebujemy zebrać dużą sumę pieniędzy na protonoterapię w Stanach Zjednoczonych. To najbardziej efektywna terapia, która w Polsce nie jest realizowana ani refundowana. Terapia połączona z operacją nerwów wzrokowych będzie kosztować więcej niż milion złotych. Obecnie rodzice Andzi prowadzą rozmowy z Kliniką w celu dokładnego oszacowania kosztów leczenia.

Jako rodzina chcemy pomóc tyle ile możemy finansowo, ale jesteśmy świadomi, że tak dużej kwoty nie będziemy w stanie zebrać. Dlatego zwracam się do Was o pomoc.

Jak możecie pomóc? 6 sposobów:

  1. poprzez wpłatę na skarbonkę Andzi na siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/angelika-kocik
  2. poprzez przekazanie darowizny przez Fundację Krwinka, której Andzia jest podopieczną: https://www.krwinka.org/podopieczni/angelika-kocik
  3. poprzez dołączenie do publicznej grupy na Facebooku: Licytacje dla Andzi Kocik z Białej Rawskiej i wystawić tam przedmiot na licytację lub wylicytować coś samodzielnie. Cała kwota z licytacji zasila skarbonkę na siepomaga.pl:  https://www.facebook.com/groups/2955480798020024
  4. poprzez wpłatę 1% na konto Fundacji Krwinka, z dopiskiem Angelika Kocik, nr konta: 33 1440 1231 0000 0000 0184 1262, KRS: 0000 165702.
  5. kupując książkę “Socjomatka” , z której 100% wynagrodzenia autorki zasila skarbonkę Andzi na siepomaga.pl: https://socjomatka.pl/przedsprzedaz-ksiazki/ 
  6. wysyłając SMS na numer 72365 o treści 0051276
Andzia
Pomoc dla Andzi

Dodaj komentarz